• Agencja Hi-Hi donosi

  • Agencja Hi-Hi donosi

  • ELEMELEMENTARZ

Agencja Hi-Hi donosi
Pan Grzegorz Bilski, prezes firmy “24 Godziny” zbudował latający DRON w kształcie znanego WANNOLOTU. Tytus,Romek i Atomek zajęli miejsca. Próby latania wypadły pomyślnie. Publiczny pokaz lotu JEST PROJEKTOWANY  na terenie Szkoły im 7 pp, AK “GARŁUCH” na Okęciu, w dniu 8 czerwca, w czasie imprezy urodzinowej Papcia Chmiela. Na zdjęciu Papcio i konstruktor trzymają czterośmigłowy DRON, gotowy do lotu.
 
 
 
red. Alicja Wszystkowiem

Agencja Hi-Hi donosi

Dnia 14 maja w restauracji warszawskiej o dziwnej nazwie dla polskich uszu “Beathaus Restaurant & Wine Lounge”  odbył się bankiet dla 250 osób z okazji jubileuszu 25-lecia wydawnictwa Prószyński i S-ka. Honorowym gościem był Henryk Chmielewski /Papcio Chmiel/, od którego w roku 1990 wydawnictwo zaczęło istnieć, drukując XVIII i XIX Księgę przygód Tytusa, Romka i A’tomka, aż do dzisiaj.  Mieczysław Prószyński przybył na otwarcie, wprost z nieba skacząc z samolotu na spadochronie. Po licznych atrakcjach, nasi bohaterowi zostali obdarzeni pudełkami zawierającymi pyszne babeczki, co pokazuje zdjęcie.

 


 red.mgr Alicja Wszystkowiem


ELEMELEMENTARZ

NOWE DZIEŁO PAPCIA
  !!! JUŻ W SPRZEDAŻY !!!

Archiwum aktualności »
Medale i Ordery Papcia Chmiela
Międzynarodowy Festiwal
Komiksu i Gier w Łodzi. 3-5 X 2014
Galerie zdjęć
Papcio Chmiel na premierze
kolekcji "Tytus, Romek i A'Tomek"
Nowe Literacko - Rysunkowe dzieło
Papcia Chmiela z okazji pięknej rocznicy 55-lecia Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 PP AK "Garłuch".
Wielki Album Czytelników