• SENSACYJNE ODKRYCIE

  • TO PAPCIO POPIJA PRZED RYSOWANIEM HERBATKĘ NA SMYCZY?

  • ELEMELEMENTARZ GOTOWY!

SENSACYJNE ODKRYCIE
redaktor Alicji Wszystkowiem!
 
Grzebiąc w archiwach Papcia Chmiela kol. red. Alicja, dokopała się genialnych rysunków “Tytus biznesmenem”. Plansze w oryginale w formacie A3 trochę przykurzone, tać mają 10 lat, pozwalamy sobie -mimo to - ujawnić je publiczne, reprodukując co parę dni jedną z nich.
 


PLANSZA 4
 

TO PAPCIO POPIJA PRZED RYSOWANIEM HERBATKĘ NA SMYCZY?

Nikt mnie nie pytał, czy piję herbatkę Liptona, ani czy pozwalam zamieszczać taką reklamę bez honorarium. To już spada sprzedaż tej herbatki na smyczy, że aż trzeba posłużyć się słynnym Tytusem dla ratowania firmy?

 


ELEMELEMENTARZ GOTOWY!

AGENCJA HI-HI donosi: Warszawa, 06.01.2015. Z dziennikarską satysfakcją komunikujemy, że Papcio Chmiel ukończył swoje najnowsze dzieło p.n. ELEMELEMENTARZ
i przedłożył do Wydawnictwa Prószyński Media z propozycją wydrukowania. Na zdjęciu obok widzimy uczennicę drugiej klasy, Ewę Kiliańczyk, lat 7, ze Szkoły Podstawowej Nr 29 w Warszawie, która na prośbę Papcia, jako pierwszy czytelnik, testuje utwór pod kątem wartości obrazkowej i pedagogicznej.

 

 

A informuje o tym
Redaktor Agencji mgr Alicja Wszystkowiem


Archiwum aktualności »
Medale i Ordery Papcia Chmiela
Międzynarodowy Festiwal
Komiksu i Gier w Łodzi. 3-5 X 2014
Galerie zdjęć
Papcio Chmiel na premierze
kolekcji "Tytus, Romek i A'Tomek"
Nowe Literacko - Rysunkowe dzieło
Papcia Chmiela z okazji pięknej rocznicy 55-lecia Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 PP AK "Garłuch".
Wielki Album Czytelników