• Agencja Hi:Hi donosi:

  • Agencja Hi:Hi donosi:

  • Agencja Hi:Hi donosi:

  • Agencja Hi:Hi

  • Agencja Hi:Hi

  • 1 VIII - 1944-2016

Agencja Hi:Hi donosi:
GONG! TRZECIA RUNDA!
24  PAŹDZIERNIKA roku pańskiego 2016
ODBĘDZIE SIĘ TRZECIE POSIEDZENIE  SĄDU W LEGIONOWIE W SPRAWIE ODZYSKANIA przez Papcia Chmiela PRZYWŁASZCZONYCH PRZEZ ZNANYCH SPRAWCÓW ORYGINAŁÓW ks. XIV “TYTUS UCZNIEM”. 
Módlcie się do świętego Tusza o sprawiedliwy wyrok.

 

CHCESZ WESPRZEĆ PAPCIA CHMIELA W STARCIU ???

Masz niepowtarzalną okazję! Przybądź na rozprawę 24 października godz. 12:00, sala nr 6 w Sądzie Rejonowym w Legionowie I Wydział Cywilny, ul. Sobieskiego 47.


Zbiża się termin ostatniej rozprawy, na której sąd ma ogłosić wynik postępowania: czy oryginalne plansze komiksu "Tytus, Romek i A'Tomek. Księga XIV" Henryka Jerzego Chmielewskiego trafią z powrotem do Papcia Chmiela, czy też zostaną w rękach aktualnych posiadaczy...?
Pikanterii (niestety) dodaje fakt, że prace te są bardzo wartościowe. Ich łączna wycena to kilkaset tysięcy PLN!

Rozprawa została wyznaczona na 24 października godz. 12:00, sala nr 6 w Sądzie Rejonowym w Legionowie I Wydział Cywilny, ul. Sobieskiego 47.
Papcio Chmiel, który będzie obecny, prosi wszystkich zainteresowanych, fanów, a także media o przyjście. Również bardzo gorąco prosimy powiadomić inne osoby, wszystkich znajomych, którzy chcą być świadkami tego historycznego wydarzenia.

 

Tu przypomnienie sprawy:
http://www.komiksisatyra.pl/archiwum/156

 

Tutaj przykład jak Papcio w charakterystyczny żartobliwy sposób opisuje ostanie posiedzenie sądu:
http://www.tytusromekiatomek.pl/tytus-aktualnosci-2-545-2.html


Agencja Hi:Hi donosi:
Największy Fan Tytusa
Jacek Lanski z Bydgoszczy odwiedził Pacia. 
Czy znacie większego?
 

Agencja Hi:Hi donosi:
??? Z CZEGO PAPCIO
TAKI ZADOWOLONY ???
 
Ano, bo już 13 października  2016 roku wszedł do sprze-
daży nowy, siódmy, historyczny album TYTUS ROMEK
A’TOMEK POZNAJĄ HISTORIĘ HYMNU POLSKI
z wyobraźni Papcia Chmiela narysowani.
 

Agencja Hi:Hi
WALKA PAPCIA CHMIELA
 O ODZYSKANIE ORYGINAŁÓW KS. XIV TRWA!
 WYNIK DO PRZERWY JESIENNEJ 0:0
 
    26 WRZEŚNIA 2016 W SĄDZIE REJONOWYM W LEGIONOWIE 
stawili się Papcio Chmiel ze swoim adwokatem panem Przemysławem Z., strony Przywłaszczaczy Oryginałów ze swoimi adwokatami, oraz pan Wojciech Łowicki Wielki Fan Tytusa i Spółki, przyjaciel,obrońca i znawca  artkomixiarzy. Wygłosił on długie, druzgocące przemówienie w obronie poszkodowanego Tytusa. Nie stawiła się świadek przedstawicielka DESY pani Karolina Ł. zajęta hodowlą nowonarodzonego dziecięcia. Wysoki Sąd niepełni usatysfakcjonowany, zarządził dogrywkę bitwy na koniec października.
Drodzy FANI i FANIĄTKA trzymcie KCIUKI  za TYTUSA!

Agencja Hi:Hi
GONG! DRUGIE ZWARCIE!
      Ponieważ pierwsza rozprawa w sądzie ( w dniu 7 czerwca 2016 r.) o odzyskanie przywłaszczonych w marcu 1989 roku  (czyli jeszcze w czasach PRL-u) oryginałów Księgi XIV – “Tytus uczniem” przez znanych sprawców, nie dała konkretnych wyników, czyli zwrotu rysunków prawomocnemu właścicielowi Henrykowi Chmielewskiemu – Papciowi Chmielowi, sąd zarządził drugą  rundę rozprawy ”O ZASIEDZENIE” z  powołaniem świadków.
      Sąd Rejonowy w Legionowie i Wydział Cywilny Sobieskiego 47 wzywa Pana H.Chmielewskiego na rozprawę dnia 26 września 2016 roku o godz.10:00 w sali 6.
      TYTUS, CIESZ SIĘ, ROBISZ SIĘ SŁAWNY NAWET W SĄDACH!

1 VIII - 1944-2016

 

 

Z okazji 72. rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego, art. grafik Henryk Chmielewski (l.93), czyli Papcio Chmiel. namalował  ten rocznicowy plakat. Papcio, wystąpił do walki w dniu 1 sierpnia, jako żołnierz  st. strzelec podchor. 7 pułku piechoty Armii Krajowej  psed. “Jupiter” w ataku na lotnisko Okęcie. Tytus, Romek  narysowani w powstańczym uzbrojeniu, (Tytus z procą he,he!), a Atomek jako harcerz  - listonosz  powstańczej poczty. Papcio z Warszawskim Krzyżem Powstańczym dumnie przypiętym na piersiach obok Komandorskiego Krzyża Odrodzenia Polski. Narysował siebie współcześnie z długimi włosami i brodowąsem, jakich w on czas nie hodował.
Drukujcie sobie na pamiątkę dla wnuczków,ten plakacik, który w oryginale  jest 70 X 100 cm i cieszcie się, ze nie ma dzisiaj drugiego Powstania.

 
Papcio Chmiel

Archiwum aktualności »
Zmienne | |