Agencja Hi - Hi donosi:

 

Nowy Album Historyczny Papcia już się drukuje …
By złagodzić tęsknotę i oczekiwanie … Papcio namalował dla nas, o przepraszam, machnął (bo sam tak określił) plakat dający przedsmak nowego dzieła.
Podziwiajmy!!! 

 

 
 

Agencja HI-HI donosi:

 

CÓŻ TO ZA CEP TRZYMA CEP?

Nie poznajecie Papcia? Papcio przebrał się za żołnierza Bolesława Krzywoustego Pospolitego Ruszenia, aby łatwiej, patrząc w lustro, narysować go do 21 strony nowego Albumu Historycznego. Poniżej już gotowa strona albumu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redaktor Agencji mgr Alicja Wszystkowiem

 
 

Agencja HI-HI donosi:

 

NOWONARODZONY TYTUSIK
ROŚNIE JAK NA DROŻDŻACH!
 

ZOO Warszawa, 11 lutego. Póki co u naszego malucha spokój, jego głównym zajęciem jest ssanie i sen. Mama cały czas nosi go przy piersi, ale już za parę miesięcy będzie na tyle duży, aby jeździć na jej grzbiecie. Rodzinka nie jest jeszcze w komplecie, bo część osobników jest zbyt nieobliczalna i mogłaby zrobić maluchowi krzywdę.

 


 

 

 

 

 

 

 

Opiekunka Tytusa
Anna Jakucińska

 
 

Agencja HI-HI donosi:

 

RÓD TYTUSÓW NIE ZAGINIE!
 

Warszawa, 4 stycznia 2014 roku, w Ogrodzie Zoologicznym przychodzi na ludzki świat, z rodziców człekokształtnych, szympansiątko. Wydarzenie doniosłe, bo to pierwsze urodziny szympansa w warszawskim Zoo. Cieszy się nasz bohater Tytus, cieszy się babcia Hopsasa i stryjek Bzofik z Trapezfiku, cieszy się Papcio Chmiel. Na wiosnę, kiedy niemowlę urośnie zostanie mu uroczyście nadane imię. Jakie? Oczywiście TYTUS! - na co wyraził zgodę Pan Dyrektor Ogrodu Zoologicznego i sam nasz Bohater Komiksowy. Mamy nadzieję, że na uroczystość “chrztu” zjadą do Zoo wszyscy czytelnicy noszący to wspaniałe imię cesarzy rzymskich. Opiekę i sponsoring nad latoroślą podejmie ponoć Wydawnictwo Prószyński-Media

 

a donosi o tym z matczyną czułością
​​​​reporter redakcji mgr Alicja Wszystkowiem

 
 

Archiwum Agencji »