• Agencja Hi:Hi donosi:

  • Agencja Hi:Hi donosi:

  • Agencja Hi:Hi donosi:

  • Agencja Hi:Hi

  • Agencja Hi:Hi

  • 1 VIII - 1944-2016

Agencja Hi:Hi donosi:
Z OSTATNIEJ CHWILI!
Papcio ma połamany kręgosłup! Nie jedzie 24 października na rozprawę sądową w Legionowie
W SPRAWIE  PRZYWŁASZCZONYCH ORYGINAŁÓW KS.XIV “TYTUS UCZNIEM”/. W jego imieniu będzie występować adwokat ZPAP pan Przemysław Zalasiński
!!! CIE CHOROBA !!! 
Zamieszczamy dowód, rentgen kręgosłupa Papcia.
GONG! TRZECIA RUNDA!
 
24  PAŹDZIERNIKA roku pańskiego 2016
ODBĘDZIE SIĘ TRZECIE POSIEDZENIE  SĄDU W LEGIONOWIE W SPRAWIE ODZYSKANIA przez Papcia Chmiela PRZYWŁASZCZONYCH PRZEZ ZNANYCH SPRAWCÓW ORYGINAŁÓW ks. XIV “TYTUS UCZNIEM”. 
Módlcie się do świętego Tusza o sprawiedliwy wyrok.

 

CHCESZ WESPRZEĆ PAPCIA CHMIELA W STARCIU ???

Masz niepowtarzalną okazję! Przybądź na rozprawę 24 października godz. 12:00, sala nr 6 w Sądzie Rejonowym w Legionowie I Wydział Cywilny, ul. Sobieskiego 47.


Zbiża się termin ostatniej rozprawy, na której sąd ma ogłosić wynik postępowania: czy oryginalne plansze komiksu "Tytus, Romek i A'Tomek. Księga XIV" Henryka Jerzego Chmielewskiego trafią z powrotem do Papcia Chmiela, czy też zostaną w rękach aktualnych posiadaczy...?
Pikanterii (niestety) dodaje fakt, że prace te są bardzo wartościowe. Ich łączna wycena to kilkaset tysięcy PLN!

Rozprawa została wyznaczona na 24 października godz. 12:00, sala nr 6 w Sądzie Rejonowym w Legionowie I Wydział Cywilny, ul. Sobieskiego 47.
Papcio Chmiel, który będzie obecny, prosi wszystkich zainteresowanych, fanów, a także media o przyjście. Również bardzo gorąco prosimy powiadomić inne osoby, wszystkich znajomych, którzy chcą być świadkami tego historycznego wydarzenia.

 

Tu przypomnienie sprawy:
http://www.komiksisatyra.pl/archiwum/156

 

Tutaj przykład jak Papcio w charakterystyczny żartobliwy sposób opisuje ostanie posiedzenie sądu:
http://www.tytusromekiatomek.pl/tytus-aktualnosci-2-545-2.html


Agencja Hi:Hi donosi:
Największy Fan Tytusa
Jacek Lanski z Bydgoszczy odwiedził Pacia. 
Czy znacie większego?
 

Agencja Hi:Hi donosi:
??? Z CZEGO PAPCIO
TAKI ZADOWOLONY ???
 
Ano, bo już 13 października  2016 roku wszedł do sprze-
daży nowy, siódmy, historyczny album TYTUS ROMEK
A’TOMEK POZNAJĄ HISTORIĘ HYMNU POLSKI
z wyobraźni Papcia Chmiela narysowani.
 

Agencja Hi:Hi
WALKA PAPCIA CHMIELA
 O ODZYSKANIE ORYGINAŁÓW KS. XIV TRWA!
 WYNIK DO PRZERWY JESIENNEJ 0:0
 
    26 WRZEŚNIA 2016 W SĄDZIE REJONOWYM W LEGIONOWIE 
stawili się Papcio Chmiel ze swoim adwokatem panem Przemysławem Z., strony Przywłaszczaczy Oryginałów ze swoimi adwokatami, oraz pan Wojciech Łowicki Wielki Fan Tytusa i Spółki, przyjaciel,obrońca i znawca  artkomixiarzy. Wygłosił on długie, druzgocące przemówienie w obronie poszkodowanego Tytusa. Nie stawiła się świadek przedstawicielka DESY pani Karolina Ł. zajęta hodowlą nowonarodzonego dziecięcia. Wysoki Sąd niepełni usatysfakcjonowany, zarządził dogrywkę bitwy na koniec października.
Drodzy FANI i FANIĄTKA trzymcie KCIUKI  za TYTUSA!

Agencja Hi:Hi
GONG! DRUGIE ZWARCIE!
      Ponieważ pierwsza rozprawa w sądzie ( w dniu 7 czerwca 2016 r.) o odzyskanie przywłaszczonych w marcu 1989 roku  (czyli jeszcze w czasach PRL-u) oryginałów Księgi XIV – “Tytus uczniem” przez znanych sprawców, nie dała konkretnych wyników, czyli zwrotu rysunków prawomocnemu właścicielowi Henrykowi Chmielewskiemu – Papciowi Chmielowi, sąd zarządził drugą  rundę rozprawy ”O ZASIEDZENIE” z  powołaniem świadków.
      Sąd Rejonowy w Legionowie i Wydział Cywilny Sobieskiego 47 wzywa Pana H.Chmielewskiego na rozprawę dnia 26 września 2016 roku o godz.10:00 w sali 6.
      TYTUS, CIESZ SIĘ, ROBISZ SIĘ SŁAWNY NAWET W SĄDACH!

1 VIII - 1944-2016

 

 

Z okazji 72. rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego, art. grafik Henryk Chmielewski (l.93), czyli Papcio Chmiel. namalował  ten rocznicowy plakat. Papcio, wystąpił do walki w dniu 1 sierpnia, jako żołnierz  st. strzelec podchor. 7 pułku piechoty Armii Krajowej  psed. “Jupiter” w ataku na lotnisko Okęcie. Tytus, Romek  narysowani w powstańczym uzbrojeniu, (Tytus z procą he,he!), a Atomek jako harcerz  - listonosz  powstańczej poczty. Papcio z Warszawskim Krzyżem Powstańczym dumnie przypiętym na piersiach obok Komandorskiego Krzyża Odrodzenia Polski. Narysował siebie współcześnie z długimi włosami i brodowąsem, jakich w on czas nie hodował.
Drukujcie sobie na pamiątkę dla wnuczków,ten plakacik, który w oryginale  jest 70 X 100 cm i cieszcie się, ze nie ma dzisiaj drugiego Powstania.

 
Papcio Chmiel

Archiwum aktualności »
Zmienne | |